Malíková Jana

Plakát k 10. výročí Ateliéru grafického designu a multimédiíPlakát k 10. výročí Ateliéru grafického designu a multimédiíBillboard k 10. výročí Ateliéru grafického designu a multimédiíPlakát k 10. výročí Ateliéru grafického designu a multimédiíPlakát k 10. výročí Ateliéru grafického designu a multimédií na výstavě Trienále plagátu TrnavaPlakát k 10. výročí Ateliéru grafického designu a multimédií na výstavě Trienále plagátu TrnavaPlakát k 10. výročí Ateliéru grafického designu a multimédií na výstavě Trienále plagátu Trnava

10 let Ateliéru grafického designu a multimédií FI MU

Grafický návrh vizuálního stylu výstavy 10 let Ateliéru grafického designu a multimédií Fakulty informatiky Masarykovy univerzity a 10 let Bezejmenné galerie FI MU. Výstava proběhla v brněnských výstavních prostorách Prostor R2, Galerie u Dobrého pastýře a Galerie Kabinet. Realizovaný plakát lze variabilně natáčet a dle potřeby i skládat vedle sebe. Součástí návrhu byla i obálka katalogu. Realizace 2010.

Plakát byl vybrán mezi finalisty v soutěžní plakátové přehlídce Trienále plakátu v Trnavě 2013 (Slovensko) v kategorii Profesionál, kde byl i prezentován.